Teslimat Bilgileri

 

Siparişini verdiğim ürün ne zaman kargoya verilir, ne kadar sürede elime geçer? 


    Siparişleriniz,3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.  aras kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır. Kargo şirketi yaklaşık 1 - 3 iş günü içerisinde siparişinizi teslim etmektedir.


  Siparişim hangi kargo şirketiyle teslim edilecek?


        Teslimatlarımız aras kargo ile gerçekleştirilmektedir.


Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?


   Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz.


Teslimat anında herhangi bir bedel ödeyecek miyim?


    Kargo kampanyası yaptığımız durumlar dışında kargo için 5 desiye kadar siparişleriniz için 5.99 TL'dir.


Kimse bulunamazsa ne olacak?


   Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formunun bırakılmasını takip eden 3 iş günü içinde kargo şirketini arayıp bilgi almanız gerekmektedir.


Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişiyi değiştirebilir miyim?


   Teslim alacak kişiyi değiştirmek istediğinize de, [email protected] adresine teslim alacak kişiye ait bilgiler verilmelidir.


Teslimatta gecikme olduğunda ne yapmalıyım?


   Siparişlerime tıklayıp sipariş durumunuzu kontrol ediniz. Eğer siparişinizin teslim edilmesi 5 iş gününü geçtiyse, Kargom Nerede bağlantısından sorgulayabilirsiniz aras kargo şirket merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz.


Yurt dışına sipariş verebilir miyim?


    Şimdilik sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.

(Resmi tatillerde ve Pazar günleri kargo firmaları çalışmadığı için, bu tarihlerde oluşturulan siparişler, takip eden iş gününde hazırlanarak en geç 3 iş gününde kargoya teslim edilir. Resmi tatiller ve Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.)